Firmalar, gruplar veya amatör sporcular kendilerine kurumsallık veya kimlik kazandırmak amacıyla, farklı uygulamalarla gerçekleştirilen, tişört baskı yapılan giyecekleri tercih etmektedir.

Tekstil sektörü içerisinde yer alan ve günlük kullanımı oldukça yaygın olan tişörtler, günümüzde değişik tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Hatta günümüzde tişörtler, sadece kişilerin günlük kullanımına özel olarak değil, kendisine kurumsallık kazandırmak isteyen firmaların da, kendi tasarımlarını barındıran birer tekstil ürünü haline geliyor.
Tasarımın ve yeniliğin hayatımızda oldukça yer kapladığı günümüzde, kullanımı oldukça yaygın olan tişörtler, üzerine yapılan farklı baskılarla kişiye ya da firmalara özel olarak üretilebiliyor.

Teo reklam hem firmaların kurumsallaşma talepleri hem de kişilerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışmayla tişört baskı yapıyor.

Siyah Zemin Üzerine Yapılan Tişört Baskı

Her renk tişörte transfer baskı yapıyoruz

Tişört baskının yapılışı sistem sistem değişmektedir. Mesela üzerine baskı yapılması amacıyla getirdiğiniz tişört eğer beyazsa, transfer dediğimiz baskıyı yapıyoruz. Yapılan bu uygulamayı transfer kâğıdına çıktı alınıp presle ısıtarak gerçekleştirilen bir uygulama olarak tanımlayabiliriz.
Diğer bir baskı çeşidinin de flex baskıdır. Futbolcuların formalarının arkasındaki numaralar flex baskı ile yapılan bir uygulamadır.

Süblimasyon yapılan ürünler uzun süre rahatlıkla kullanılabilir


Mikro fiber tişörtler üzerine yaptığımız uygulamayla, tişörtler yaklaşık 15 yıl rahatlıkla kullanabilir. Tabi bu sizlerin kullanım şartlarına göre değişebilir. Ama yapılan testler süre olarak bu sonucu göstermektedir.


Tişört baskı için çeşitli bilgisayar programlarına hâkim olmak gerekmektedir. Programlar her geçen gün güncellenmekte olduğundan değişikliğe ve yeniliğe ayak uydurmak gerekir.